Görüntü, önceki bir sızıntıyla eşleşen OPN koduyla açığa çıktı.

Çok geç spekülasyonlara konu olan 8 çekirdekli ‘Renoir’ APU AMD’nin Ryzen 7 4700G, yakında çipin iddia edilen bir görüntüsüyle desteklenen en son söylentiye göre piyasaya sürülecek.

Son zamanlarda 4700G hakkında çok şey duyuyoruz ve iddia edilen APU’nun varlığına işaret eden kanıtların ağırlığı şimdi oldukça ağırlaşıyor ve bu kesinlikle bir söylenti yığını, Videocardz’ın yayınladığı görüntü Videocardz’ın izni ile geliyor.

Rapora göre, bu nihai ürünün bir resmi ve onu tedarik eden kaynak, raflarda Ryzen 4000 masaüstü APU’larının Renoir aralığını görmeden önce “uzun olmamalı” diyor.

Önceki spekülasyonlara göre, Ryzen 7 4700G, AMD’nin mevcut Ryzen 3000 masaüstü APU serisinden dört çekirdekli Ryzen 5 3400G’ye kıyasla iki katına çıkarak 8 çekirdekli ve 16 iplikli olacak. Ayrıca, 3.6GHz’lik temel bir hızın yanı sıra 2100MHz’de saatli 8 işlem birimine sahip Radeon Vega entegre grafiklere sahip olması bekleniyor.

Sadece geçen hafta 4700G’ye ait en az üç ayrı sızıntı olduğunu gördük: ilk olarak Twitter’daki TUM_APISAK ve Komachi’den, daha sonra @_rogame sızdırılmış bir oyun kıyaslamasıyla geldi ve sonunda Igor’un Laboratuvarı yayınlandı (iddia edildi).

Şimdi Videocardz’dan bu en son dökümüne sahibiz ve resimde gösterilen 4700G yongasının, Igor’ Lab (100-000000146) tarafından sağlanan portföy ayrıntılarında sunulan 8 çekirdekli bir APU ile aynı OPN’ye (sipariş numarası) sahip olduğunu belirtmek gerekir.

Google News Haberlerimize Abone Olmak İçin Tıklayınız…

Anasayfa’ya Dönmek İçin Tıklayınız…

Önceki İçerikPoly Bridge 2, 28 Mayıs’ta piyasaya sürülecek !
Sonraki İçerikGIPHY ARTIK FACEBOOK BÜNYESİNDE !
Herkese selamlar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden birisiyim 😊 2020 Yılı içerisinde kurmuş olduğum AZTEK adında ki Startup şirketimde CEO görevini sürdürürken, şirketim bünyesinde bulunan ilher birinde aktif görevler üstlenmekteyim. Bu görevler şu şekildedir; ⚡Tekno Donanım: CEO / Genel Yayın Yönetmeni, Editörlük ve Kurgu ⚡The Bosphorus: CEO / Genel Koordinatör / Product Development Manager ⚡HostingFest: CEO / Genel Koordinatör / Product Development Manager ⚡SuperNova: Genel Koordinatör Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, WebMaster ve Business sektörlerinden yazılı ve görsel içerikler üreterek bu yararlı içerikleri ücretsiz olarak kamuoyunun kullanımınıza sunmaktayız.