Vivo’nun S-serisinin son üyesinin S7’nin lansmanının  3 Ağustos’ta yapılması planlanıyor . Şimdiye kadar, cihazın birkaç render ve teknik özelliklerini gördük, ancak şimdi, sızdırılmış bir broşür sayesinde daha fazla ayrıntı alıyoruz.

S7 64 MP birincil kameralı üçlü arka kamerao kurulumuna ve küçük bir çentik üstüne yerleştirilmiş bir çift selfie kamerasına sahip olacak.

Telefon Snapdragon 765G ile güçlendirilecek ve sadece 7,39 mm kalınlığında gelecek.Vivo S7 ayrıca siyah, beyaz ve mavi degrade renklerinde gelecek.

Daha önce olan sızıntılara göre telefon 33W hızlı şarj desteğine sahip 4.500mAh pile sahip olacak.Aynı zamanda telefonda Snapdragon 765G 128GB,256GB dahili depolama seçenekleri ve 8GB RAM ile güçlendirilecek.Tabii ki bu bilgiler kesin değil.

Google News’te Bize Abone Olmak İçin Tıklayın!

Bu Haberi Beğenilersiniz!

KaynakGSMARENA
Önceki İçerikHalo Infinite Büyük Değişiklikler Vaat Ediyor
Sonraki İçerikRealme V5 Canlı Sızdırıldı!
Herkese selamlar, Ben Aziz Emre ÖZTÜRK. Genç girişimcilerden birisiyim 😊 2020 Yılı içerisinde kurmuş olduğum AZTEK adında ki Startup şirketimde CEO görevini sürdürürken, şirketim bünyesinde bulunan ilher birinde aktif görevler üstlenmekteyim. Bu görevler şu şekildedir; ⚡Tekno Donanım: CEO / Genel Yayın Yönetmeni, Editörlük ve Kurgu ⚡The Bosphorus: CEO / Genel Koordinatör / Product Development Manager ⚡HostingFest: CEO / Genel Koordinatör / Product Development Manager ⚡SuperNova: Genel Koordinatör Tekno Donanım bünyesinde Teknoloji, E-Ticaret, WebMaster ve Business sektörlerinden yazılı ve görsel içerikler üreterek bu yararlı içerikleri ücretsiz olarak kamuoyunun kullanımınıza sunmaktayız.